Dizi

She Was Pretty | Dizi İncelemesi

Uzun zaman sonra yazıyorum ve bunun aylar önce izlediğim ve favori dizilerim arasında yerini alan She Was Pretty olmasını istedim.

36d6d85494f0460e9c65346d3ed46262

Öncelikle dizinin konusundan bahsedelim. Dizide Ji Sung-Joon (Park Seo-Joon) gençken şişman ve çirkin olup büyüdüğünde yakışıklı hale gelir. Kim Hye-Jin (Hwang Jung-Eum) ise gençken güzel ama büyüyünce çirkinleşmiştir. Bunlar birbirlerinin ilk aşkıdır ama gençken iletişimleri kesilir. Büyüdüklerinde aynı şirkette çalışmaya başlarlar fakat Ji Sung-Joon Kim Hye-Jin’i tanımaz. Kim Hye-Jin’de sürekli ondan kaçmaktadır zaten. Sung-Joon ise Hye-Jin’in yakın arkadaşı olan Min Ha Ri’yi (Go Joon-Hee) Hye-Jin sanır ve onla eski arkadaşlığını sürdürmeye başlar. Bu sırada da Shin Hyuk (Siwon) Hye-Jin ile takılmaya başlar ve zamanla onu sever.

wzly44

Böyle karışık anlatmış olabilirim ama anladığınızı umuyorum. Açıkçası ben diziye ba-yıl-dım. Dizi o kadar komikti ki 1 saatin nasıl geçtiğini anlamadım bile. Diziden sonra Siwon’a aşık oldum resmen bir insan bu kadar komik olabilirdi.

she-was-pretty-nasil-seviyor-sevmiyor-oldu_131127027259387073

Diziyi duymuş olma ihtimaliniz yüksek çünkü Türk versiyonu olan Seviyor Sevmiyor’u bir şekilde duymuşsunuzdur muhtemelen. Ben Seviyor Sevmiyor’u izlemediğim için pek bir yorum yapamayacağım ama iki diziyi de izleyenlerden orijinalinin çok daha iyi olduğunu duydum. Yani eğer Seviyor Sevmiyor’u sevdiyseniz She Was Pretty’yi kesinlikle seveceksiniz. Hem 16 bölüm olduğu için sıkılmazsınız da.

Fragmanlarını da izleyerek genel olarak nasıl olduğunu görebilirsiniz. Benim diziye puanım 5/5. Cidden çok güldüm ve bu tür dizileri daha çok sevdiğimi anlamış oldum. Sizde komik dizileri seviyorsanız kesinlikle izleyin.

Şimdi de diziden fotoğraflarla yazımı sonlandırıyorum.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Dipnot: Bundan sonra her pazar yeni bir yazı paylaşacağım. 🙂

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s