Her şeyden bir şey

171217| Sağlıklı Yaşam-3

Bu yazının normalde daha önce gelmesi gerekiyordu. Ama bu konudaki yazılarda ben kendi haftamda olan şeyler anlattığım için diyetimi bozduğumda haliyle yazacak pek güzel şeyler olmuyor. Yaklaşık 1 aydır yazmıyorum ve bu bir ayın ilk 2 haftası diyet ve spor açısından berbattı. Abur-cubur yemeye, spor yapmamaya başlamıştım. Sınav haftasında olduğum için de pek ilgilenmeye vaktim olmadı. O süreçte kilo aldım mı bilmiyorum. Şu son 2 haftadır ise düzeltmeye başladım. Hala egzersiz vs. yapmıyorum ama önceki durumumdan iyiyim. Şöyle de bir şey var. Bozduğum haftalarda en azından gece atıştırmaları filan yapmadım. Gün içinde, okulda filan çikolata çok tükettim, öyle.

Güncel kilomu her zamanki gibi bilmiyorum. Kilo aldığımı sanmıyorum ama verdiğimi de sanmıyorum 55-56’yımdır muhtemelen.

Yarın canım arkadaşıma doğum günü sürprizi yapacağız(Normalde bugün). O yüzden bir dilim pasta yiyebilirim ama söz daha bozmak yok.

Yarından itibaren studyblrlar arasında popüler olan ”… of 100 productivity”ye başlayacağım. Yani 100 gün boyunca günümü verimli geçireceğim. Hem ders anlamında hem de bu diyet spor şeysisinde. Uyabilirsem her hafta hangi gün neler yaptım paylaşmak istiyorum. Instagram’da studygramım var ama sadece hafta sonu paylaşım yapabiliyorum ve sadece o gün ne yapıyorsam onu paylaşabiliyorum. Yani 1 hafta boyunca neler yaptığımı anlatamıyorum. Dediğim gibi planlı bir şekilde çalışmaya uyabilirsem sizinle paylaşmayı düşünüyorum.

Konular biraz bağımsız oldu ama anlatabileceğim uzun bir şey yoktu. Bir sonraki yazıda benimde ilham aldığım ilk zamanlar uyguladığım egzersiz programlarını paylaşabilirim. Yılbaşı da geliyor. Yeni yıl hedeflerimizi beraber belirleriz ha?

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s